Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
STILL IN IT!!! 👏🤩
20,764 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Alix Fisher1 год назад
The only way this could have been better would have been with @DavidCGoucher on the call 🤘🏻🤘🏻🤘🏻

Solar Heavy1 год назад
where space meets sound

LAFan1 год назад
WTF? You post as if VGK was out of it. “Still?” Always been in it. Played better than edm in games 2&3. If VGK continues to play its game, VGK will advance. edm is playing in adrenaline and it’ll run out.

Lawrence Sharp1 год назад
Glorious

Devin Hernandez1 год назад
🔥🔥🔥

shawn weatherly1 год назад
Can't stop watching replays of Reilly's buzzer beater😁😁😁

🇺🇸🦅𝗠𝗶𝗸𝗲 𝗚. 𝗨𝗦𝗔𝗙 (𝐑𝐞𝐭)🦅🇺🇸1 год назад
All gas-No brakes!

🌺⚔️Nickyrian⚔️🌺1 год назад
Yes 👍 Keep it rolling. I hope the team wins it again on Monday.



