Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

stream up, ttv/venek__

321,999 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

Beatris Polańska's profile picture
Beatris Polańska1 year ago

Ma rację sto procent. Relacja klient restauracja czy jakąkolwiek usługa powinna być na pan pani. I to wszędzie

Diego's profile picture
Diego1 year ago

Najbardziej pojebana tradycja jaka w ogóle jest w Polsce. W innych krajach do siebie ludzie mówią na Ty tylko w Polsce jakieś pan pani xdd

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

stay awhile and listen

Karol Dżonson's profile picture
Karol Dżonson1 year ago

pojebane że ona przez całe swoje życie nie zrozumiała, że lepiej, jak się nie będzie odzywać, bo z każdym wypowiedzianym słowem coraz bardziej odsłania to, jak jest upośledzona, to musi być projekt ojwojtka, bo nie wierzę, że jakikolwiek człowiek może być tak głupi

Mieszko's profile picture
Mieszko1 year ago

Pracuję w obsłudze klienta już prawie 10 lat, zawsze zwracam się per Pan/Pani, chyba że druga strona mocno nalega na przejście na Ty. Uważam że walenie na Ty jest mało profesjonalne.

marianek #pussydestroyer's profile picture
marianek #pussydestroyer1 year ago

Ale akurat tu ma racje ja się też w huj niezręcznie czuje jak mi kasjer na ty zaczyna nawijac xds

Wawrzyn's profile picture
Wawrzyn1 year ago

W chuj siana (także w głowie), 10 zagranicznych wycieczek rocznie, ale nigdy nie zauważyła, że problem ze skracaniem dystansu występuje tylko w Polsce.

myownpathofsmile's profile picture
myownpathofsmile1 year ago

W sumie też ma rację, ale zależy jaki restauracja ma styl. Znam taką jedną, w której ogólnie mają taki właśnie vibe i podejście, że zwracają się do wszystkich na ,,ty”. Nie robią tego z braku uprzejmości tylko po prostu taki mają zamysł miejsca. Więc jeśli w tym miejscu tak (1)

Dziadek Zając's profile picture
Dziadek Zając1 year ago

Nie ma w tej wypowiedzi nic kontrowersyjnego, dziewczyna ma 100 procent racji.

martynaaa🦋's profile picture
martynaaa🦋1 year ago

jak jej nie lubie tak się z nią zgodzę,jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś kogo nie znam mówił do mnie na ty,odbieram to za brak szacunku,sama pracowałam w handlu i dalej pracuję ale na ty jestem tylko i wyłącznie z osobami które znam.

Kubi_'s profile picture
Kubi_1 year ago

ta ona jebnieta byle sie do gostka przyjebac ziomek chce zeby sie czula conf i mowi do niej na ty to ona taka