正在加载视频...
视频加载失败
Studenti stigli u Loznicu ! ✊🇷🇸
10 条评论

Obrad Mikic1 年前
Koji bre studenti ,olosi plenumasi teroristi ! Sram vas bilo Srbije i predaka !

Tea Todorović1 年前
Pa šta, budaletine neradničke....

Zorana Ivanovic1 年前
Bolje da su uzjasili knjigu.

Dušan Spasić1 年前
Ne zanimaju narod više. Propali su skroz.

Sotir Milivojevic1 年前
Nema veze sa vama svakako.

Kosta1 年前
Ogradili su se od vas i vi ih opet spominjete. Zbog čega?

Ivana Madzar1 年前
Ko ih j*ebe, olos

dragan1 年前
Vi ste im nebitni, kao što su i oni nama.

Branko1 年前
Neradnicka bagra

Srdjan Djordjevic1 年前
Jako nam puca qrac za to! 🤣
