Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Svi na ulice!
25,833 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Savo Manojlovicvor 1 Jahr
Iskreno šteta što na ovaj megafon nismo stavili naš logo.

Solar Heavyvor 1 Jahr
this reminds me of driving through a city

Taра Рашкаvor 1 Jahr
Новац не мањка.

Zoranvor 1 Jahr
Zovu nas ulice i Kopilanovi @avucic autoputevi🧐

Bobicavor 1 Jahr
Naravno da novca ne manjka kao ni logističke podrške. Sjajno vam sve organizuju, sve vam planiraju. Fotografije i snimci dronom su tako profesionalno urađeni da izgledaju fascinantno. Da bi ostavilo što bolji utisak.

R&Bvor 1 Jahr
ovo je toliko nisko i kvarno - promovisete sebe na grbaci svih nas bljutavi ste

Vesna🍀vor 1 Jahr
Jel pecete vi te prasice još, ili su vam zavrnuli slavine?

Dejan Jovanovic BBvor 1 Jahr
@SavoManojlovic

Riki Prusevicvor 1 Jahr
Jel morala ta vasa boja 😄😄samo kad studenti zovu idemo na ulice. Vas politicare koji se javljate na tel,ne zanimate nas.

Barbie Worldvor 1 Jahr
Oki, znamo ko će da skida 🤭
