Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

T7 Modding was peak

84,819 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Brucia La Terra
Brucia La Terra1 год назад

yes it was really nice and helped that T7 selled well. Also i found your channel, while you promoting some of these mods. Its sad what Namco did in the beginning of T8 but the plan always was to divide the community.

Фото профиля Lark Davis
Lark Davis1 год назад

Worried $104K was the top? Think again. The Pi Cycle Top Indicator nailed the last two peaks and it says we’re not there yet. 👉 Join 130K+ investors prepping for the next big cycle. Subscribe now.

Фото профиля ً
ً1 год назад

TTT2 modding:

Фото профиля PepperDad2Spicy
PepperDad2Spicy1 год назад

Indeed

Фото профиля V | 🐾😺
V | 🐾😺1 год назад

i will never forget all the mods i had for armor king, and the Kiryu Miguel skin and voice mod.

Фото профиля Ressen_XiaoPai
Ressen_XiaoPai1 год назад

Yep, it was

Фото профиля Leake
Leake1 год назад

I miss it.

Фото профиля Scorpz 🥷🏿
Scorpz 🥷🏿1 год назад

Bruh

Фото профиля John Sinx
John Sinx1 год назад

lol

Фото профиля Terminato92
Terminato921 год назад

BEST MOD EVER! CJ is the GOAT GTA protagonist 😎.

Похожие видео