Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

12,636 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Tad.
Tad.vor 1 Jahr

@gattax_xx Piękne… 🤛 a gdzie „Bolek i Lolek”?? Bez Bolka się nie liczy 😂😂😂 Rafał 🎯

Profilbild von R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️
R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️vor 1 Jahr

@gattax_xx Nie tylko Bolka i Lolka brakuje..😌 A Wilk i Zając, Rumcajs, Muchomorek, Przygody kota Filemona, Plastusiowy pamiętnik, Koziołek Matołek, Zaczarowany ołówek, Pomysłowy Dobromir...uuu..🤗

Profilbild von Robert Malicki
Robert Malickivor 1 Jahr

Mam 50 lat i pamiętam te czasy, biegało się po dworze do ciemna i nikt nie chorował , zbieraliśmy butelki , żeby sprzedać, a za drobne kupowaliśmy paluszki na wagę , oranżadę w proszku i jak starczyło chałwę , alę była dobra.. odwiedzaliśmy się tak często , jak było można ..🙂

Profilbild von R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️
R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️vor 1 Jahr

Mam 46 i doskonale Cię rozumiem. 🤗

Profilbild von Feliks Papp
Feliks Pappvor 1 Jahr

Ciekawe, nikt nikogo nie okradał? Ha, ha, ha!

Profilbild von R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️
R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️vor 1 Jahr

No jakoś nihdy nie zdarzyło mi się, że mnie ktoś okradł. Nawet rower zostałwał przed klatką na całą noc i rano stał w tym samym miejscu.. Oczywiście zdarzały się kradzieże, ale rzadko.

Profilbild von JadwigaAnna77
JadwigaAnna77vor 1 Jahr

@krzysztof294432 Sama prawda!

Profilbild von R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️
R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️vor 1 Jahr

@krzysztof294432 Zgadzam się.☝️

Profilbild von Perła
Perłavor 1 Jahr

Podziele się anegdotą ... z teraz Jadą autobusem dwa młode słoiczki i rozmawiają o tym , że za komuny w sklepach nic nie było Jedna mowi - w sklepach to może nie. Ale nie w carrfour-rze 😂😂😂

Profilbild von R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️
R_Sk'y (_raf ) 🇵🇱🇪🇺 🌈✌️vor 1 Jahr

Albo były jeszcze inne. Ojciec tłumaczy synowi niedobory towarowe za PRL. Ojciec. Jak ja byłem młody to w sklepach był tylko sam ocet na półkach. A syn na to - jak to, w całym Auchan?

Ähnliche Videos

Tak było 👇
0:51

Sensitive content

Tak było 👇

Aneczka 🇵🇱

16,160 Aufrufe • vor 1 Jahr