Loading video...
Video Failed to Load
Tak czy nie?😀
18,507 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Nie Jestem za klasykiem w oryginale

Do you agree?

Dowcip z brodą: Kierowca mercedesa zabiera autostopowicza. Ten się pyta: po co jest znaczek tam na froncie? Kierowca: to celownik na nieprawidłowo chodzących przechodniów. Za chwilę kierowca: no widzisz? Chujowo skalibrowany, gdybym nie otworzył drzwi, nie trafiłbyś.

O gustach się nie dyskutuje

muszę powiedzieć że ciekawa przeróbka niemieckiego kartofla.

Nie. Tak zmasakrować klasyka. Stanowcze nie

NIE! Jest to dosyć żałosne (jeszcze ta folia...). TAK 👇👇👇

Nie. Albo tradycja albo nowoczesność. Taki zabytek powinien błyszczeć chromami i pięknym lakierem, a nie udawać jakieś zafajdane lambo, którym nie jest.

@Tjalo33 If someone wants to modify the car to the same specifications, there may not be many used Mercedes-Benz cars available.?(´-`)oO{🤔??

Ten kapelutek jakoś mi nie pasuje, ale ogólnie ujdzie.



