Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

93,459 Aufrufe • vor 3 Jahren •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Jana Dolezalova
Jana Dolezalovavor 3 Jahren

@tvtomas Já jen čekám a doufám, že mu toto někdo pustí uprostřed té debaty… Obávám se, že čekám marně, ale bylo by to kulervoucí 🥹

Profilbild von Adaiya
Adaiyavor 3 Jahren

Jak vůbec mohl popřít, že by to tehdy řekl... Neuvěřitelný. 🙃

Profilbild von OMGzine
OMGzinevor 3 Jahren

jste rychlejsi :)

Profilbild von Miloš Fridrich
Miloš Fridrichvor 3 Jahren

normální StB. aha, hlásím že rozumím! A hlídali, aby jste někradli, a to jim moc nevyšlo teda...

Profilbild von Věra Tomanová
Věra Tomanovávor 3 Jahren

Díky za uveřejnění....prostě JE TO ESTÉBÁK.....ale ten hodný, jen psal zprávy ...prostě bureš se vším všudy, škoda, že ČT neměla v záloze...VT

Profilbild von Igor M.📸🇸🇰
Igor M.📸🇸🇰vor 3 Jahren

@GibisVB Ty si rýchla

Profilbild von Kolďas
Kolďasvor 3 Jahren

@GibisVB @AndrejBabis Vy jste to neřekl… 😂😂😂

Profilbild von Jakub
Jakubvor 3 Jahren

@AndrejBabis neřekl jo?

Profilbild von Hana Wehrbergerova
Hana Wehrbergerovavor 3 Jahren

Pamatuji hodně ale že by byly dvě STB to je mi novinka.

Profilbild von Petr Suchouš
Petr Suchoušvor 3 Jahren

Vy jste s Gibišem a spol. opravdu tak hloupí, nevzdělaní a natvrdlí? To se mi jen zdá. Kdo jezdil ven, po návratu dával hlášení, anebo když jednal s někým ze Západu taky. I v blbým výzkumáku. Tam na to bylo přímo vnitřní oddělení, nebo útvar obrany. To byla jiná správa. OMG

Ähnliche Videos