正在加载视频...
视频加载失败
Taki mamy klimat🫵 Jeeeedziemy ‼️
9 条评论

ABP. RAV ✝️➕😈👹🤪1 年前
„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”. Podobno S.Lem

w ciemnej dupie zabobonu1 年前
🤭

Zenobiusz.1 年前
Inglisz i tak znacznie lepszy niż ten dudzi:

w ciemnej dupie zabobonu1 年前
😂

Grzegorz B ⛔Dla PiS ⛔1 年前
Za mocne jak dla mnie 😱

w ciemnej dupie zabobonu1 年前
To mocna nuta, trzeba powolutku 😉

Wojciech Orłowski 🇵🇱 🇪🇺 🇺🇦 #Trzaskowski20251 年前
W jakie czeluście internetu się zapuszczasz😱

w ciemnej dupie zabobonu1 年前
Dla twardzieli 😎

M1 年前
Dobre jako podkład do Rozmów Giertycha 🤣😜
