正在加载视频...

视频加载失败

Tego nie da się skomentować… 😪

227,225 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

Teatr Zmian 的头像
Teatr Zmian1 年前

I można tego było uniknąć, gdyby na czas spuścili wodę ze zbiorników retencyjnych powyżej Nysy?

Jan Stachura 的头像
Jan Stachura1 年前

Bliżej rzeki się nie dało pobudować. Dzisiaj to spotykam inwestorów, którzy najchętniej wychodząc z łóżka już by chcieli moczyć nogi. Kiedyś to tereny zalewowe, dzisiaj najdroższe działki, a te z linią brzegową to już kosmos...

Rafał Chlasta 的头像
Rafał Chlasta1 年前

@Ula_Zielinska @RatujmyRzeki @SaveOder @fundacja_FER @Greenpeace_PL @OdraRiver zadowoleni z efektów działań?

Magda M 的头像
Magda M1 年前

ZUS i US zaproponował tym ludziom ODROCZENIE składek i podatków. Nie mylić z umorzeniem!

Zov 的头像
Zov1 年前

da się to skomentować @OficjalneZero niejaka @Ula_Zielinska i idioci z @Platforma_org w ministerstwach środowiska i okolic, powinni wylecieć na zbity psyk i to natychmiast, i wszystkie koszty powinni zapłacić z własnej kieszeni. To ci idioci blokowali budowę zbiorników zaporowych

jamJanjest 的头像
jamJanjest1 年前

Nazwijcie mnie bezdusznym debilem ale jako broker ubezpieczeniowy nie mogę pojąć jak ktoś buduje biznes 18 lat i nie ubezpiecza swojego źródła dochodu mieszkając pod zbiornikiem retencyjnym. Sam najlepiej wiem jak ZU podchodzą do wypłat ale sam wiem też że da się to zrobić dobrze

Mischa 的头像
Mischa1 年前

Bez przesady - Mazurkowi się udało - choć p*erdolnął jak łysy grzywką

Robuś Miauczyński 的头像
Robuś Miauczyński1 年前

spytajcie czy była tam osobiście ministra , bo jak mówi to była i wszystko widziała na własne oczy 👀 nie wiem czy w Nysie ale była

24plreporter 的头像
24plreporter1 年前

Dopiero widok z dużej wysokości pokazuje jak niszczycielski był ten żywioł. Odbudowa potrwa wiele lat i będzie kosztować dziesiątki miliardów złotych.

marcin zet 的头像
marcin zet1 年前

Robicie zbiórkę dla powodzian, czy będziecie dalej płakać w Warszawie?

相关视频