正在加载视频...
视频加载失败
Tego nie da się skomentować… 😪
10 条评论

I można tego było uniknąć, gdyby na czas spuścili wodę ze zbiorników retencyjnych powyżej Nysy?

Bliżej rzeki się nie dało pobudować. Dzisiaj to spotykam inwestorów, którzy najchętniej wychodząc z łóżka już by chcieli moczyć nogi. Kiedyś to tereny zalewowe, dzisiaj najdroższe działki, a te z linią brzegową to już kosmos...

@Ula_Zielinska @RatujmyRzeki @SaveOder @fundacja_FER @Greenpeace_PL @OdraRiver zadowoleni z efektów działań?

ZUS i US zaproponował tym ludziom ODROCZENIE składek i podatków. Nie mylić z umorzeniem!

da się to skomentować @OficjalneZero niejaka @Ula_Zielinska i idioci z @Platforma_org w ministerstwach środowiska i okolic, powinni wylecieć na zbity psyk i to natychmiast, i wszystkie koszty powinni zapłacić z własnej kieszeni. To ci idioci blokowali budowę zbiorników zaporowych

Nazwijcie mnie bezdusznym debilem ale jako broker ubezpieczeniowy nie mogę pojąć jak ktoś buduje biznes 18 lat i nie ubezpiecza swojego źródła dochodu mieszkając pod zbiornikiem retencyjnym. Sam najlepiej wiem jak ZU podchodzą do wypłat ale sam wiem też że da się to zrobić dobrze

Bez przesady - Mazurkowi się udało - choć p*erdolnął jak łysy grzywką

spytajcie czy była tam osobiście ministra , bo jak mówi to była i wszystko widziała na własne oczy 👀 nie wiem czy w Nysie ale była

Dopiero widok z dużej wysokości pokazuje jak niszczycielski był ten żywioł. Odbudowa potrwa wiele lat i będzie kosztować dziesiątki miliardów złotych.

Robicie zbiórkę dla powodzian, czy będziecie dalej płakać w Warszawie?
