Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
That’s our Rutschman.
46,680 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Baltimore Sports Fan1 год назад
Huge. Need to get Adley going again

Crich♦️1 год назад
We needed that so bad

Shweety991 год назад
But what was the score, Roch?

StephandMike1 год назад
Fantastic!!! Way to go Adley, Way to go O’s!!! #LoveOurOs 🧡🖤

Tom S1 год назад
Where's he been all year?

Scottish.1 год назад
What I love is he ran right out of the box. No other junk, just hustled. Nice to see the HR for him for sure.

Mr Betty1 год назад
He be running full speed

JR Ghost1 год назад
I didn’t recognize that version as flyer the home run. Where has that been?

MauiTrailBlazin1 год назад
🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫🦫

