Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
The CS2 beta experience 💀
482,038 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

jay2 лет назад
@FNScence CS2 feels like playing against backtrack cheaters in CS:GO

g00mie 🔜 MAGFest2 лет назад
@FNScence if you knew how server code works you would understand why it works like this lol thats not a bug

WAXPEER2 лет назад
@FNScence

bujank?2 лет назад
@FNScence "what you see is what you get"

IKLA2 лет назад
@FNScence

LYCAN2 лет назад
@FNScence Yip . Its absolutely broken! Ak 47 also sucks now . Smgs way op now .

Judd2 лет назад
@FNScence this has happen to me so many times now in the beta

C.Faust2 лет назад
@FNScence Idk I feel like it has been this way since forever

Adrian Gonzalez2 лет назад
@FNScence Careful bro the "it's a beta" guys ain't gonna like this one


