Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

The CS2 beta experience 💀

482,038 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля jay
jay2 лет назад

@FNScence CS2 feels like playing against backtrack cheaters in CS:GO

Фото профиля g00mie 🔜 MAGFest
g00mie 🔜 MAGFest2 лет назад

@FNScence if you knew how server code works you would understand why it works like this lol thats not a bug

Фото профиля WAXPEER
WAXPEER2 лет назад

@FNScence

Фото профиля bujank?
bujank?2 лет назад

@FNScence "what you see is what you get"

Фото профиля IKLA
IKLA2 лет назад

@FNScence

Фото профиля LYCAN
LYCAN2 лет назад

@FNScence Yip . Its absolutely broken! Ak 47 also sucks now . Smgs way op now .

Фото профиля Judd
Judd2 лет назад

@FNScence this has happen to me so many times now in the beta

Фото профиля C.Faust
C.Faust2 лет назад

@FNScence Idk I feel like it has been this way since forever

Фото профиля Adrian Gonzalez
Adrian Gonzalez2 лет назад

@FNScence Careful bro the "it's a beta" guys ain't gonna like this one

Похожие видео