Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

The man in the middle.

219,746 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Chicago Bears
Chicago Bears3 лет назад

More highlights on

Фото профиля MARK GIANGRECO
MARK GIANGRECO3 лет назад

Bills losing key players while the Jets and Dolphins continue to load up . As a 63 year Buffalo fan I always fear the worst . Right now I’ve got them finishing 3rd in the division with their Super Bowl window already closed

Фото профиля JulieTheMafiaBabe🔥🫶🏽
JulieTheMafiaBabe🔥🫶🏽3 лет назад

@maine_savage23 Tremaine, I’ll miss you so much! I wish you the best in Chicago

Фото профиля Larski
Larski3 лет назад

Sign a lineman please

Фото профиля RONETTAREMI🤩
RONETTAREMI🤩3 лет назад

What You said @LanceBriggs 🔹🔸

Фото профиля Bill the Cat Guy
Bill the Cat Guy3 лет назад

Even if he's great he's still an inside linebacker on a 4 year $72 million contract. He had 1 sack last year. Few teams pay guys in that position that kind of money. Javon Hargrave would be worth that money.

Фото профиля Brandon J Dykstra
Brandon J Dykstra3 лет назад

@maine_savage23 From a Bills fan: The guy is crazy athletic and can cover end to end. But he’s more of a reactionary player, doesn’t anticipate very well imo. So if you can build that aspect of his game he’ll be insane.

Фото профиля Deckard
Deckard3 лет назад

Ed oliver?

Фото профиля 𝓵𝓾𝓴𝓮 ☃️
𝓵𝓾𝓴𝓮 ☃️3 лет назад

Sign Frank Clark

Фото профиля Eric Brooks
Eric Brooks3 лет назад

Yannick and ed

Похожие видео