Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

The racing. It's good. 📺: FS2

22,309 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 5

Фото профиля JayStephens8
JayStephens81 год назад

F that talentless pos in the 18 didn’t even try racing 28 or 6 just ran them both to the wall

Фото профиля MN Aviation
MN Aviation1 год назад

Every year you have that photographer with the ridiculous flash in turn 1. @elkospeedway

Фото профиля Austin
Austin1 год назад

Lavar Scott sucks. Now Reaves will win

Фото профиля Fernanda 💘
Fernanda 💘1 год назад

nah cause if you didn’t grow up watching this with your dad yelling at the tv did you even have a childhood

Фото профиля Enigma
Enigma1 год назад

Is it though when 3 drivers are competing for the win while 8th and down are there to be in the way?

Похожие видео