Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

The song yoo I'm dead😭

1,081,438 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Norhisyam Hasim
Norhisyam Hasim1 год назад

Its an old japanis CM back in 2000s. Kinda funny actually 😂🤣

Фото профиля Tobias Akaito
Tobias Akaito1 год назад

no way.....

Фото профиля | Red Comet X3
| Red Comet X31 год назад

Not quite sure but feel like It one of ultrman openings theme releated somehow.

Фото профиля Dandadan Screencaps
Dandadan Screencaps1 год назад

It's from here

Фото профиля luffy
luffy1 год назад

😂🤣 Businessman

Фото профиля mimikyu4ever
mimikyu4ever1 год назад

The sound design on that punch 😩

Фото профиля ComicalFire
ComicalFire1 год назад

Not only is it an old commercial song but it has an oddly same feel as a showa Ultraman opening, it's so good

Фото профиля BounD🔨⌛🎼
BounD🔨⌛🎼1 год назад

JAPANEEEEEESSSEEE BUSSINESS MAAAAAAAN 🗣️🦐🧑‍💼🔥🔥🔥🔥🔥

Фото профиля M☆RI
M☆RI1 год назад

Ngl this is one my favorite moments from the ep, it's cool as hell but nightmare fuel at the same time

Похожие видео

I'm dead 😭😭😭😭
0:46

Sensitive content

I'm dead 😭😭😭😭

𝐏𝐒𝐆𝐈𝐍𝐓

165,770 просмотров • 1 год назад