Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
The song yoo I'm dead😭
Комментарии: 9

Norhisyam Hasim1 год назад
Its an old japanis CM back in 2000s. Kinda funny actually 😂🤣

Tobias Akaito1 год назад
no way.....

| Red Comet X31 год назад
Not quite sure but feel like It one of ultrman openings theme releated somehow.

Dandadan Screencaps1 год назад
It's from here

luffy1 год назад
😂🤣 Businessman

mimikyu4ever1 год назад
The sound design on that punch 😩

ComicalFire1 год назад
Not only is it an old commercial song but it has an oddly same feel as a showa Ultraman opening, it's so good

BounD🔨⌛🎼1 год назад
JAPANEEEEEESSSEEE BUSSINESS MAAAAAAAN 🗣️🦐🧑💼🔥🔥🔥🔥🔥

M☆RI1 год назад
Ngl this is one my favorite moments from the ep, it's cool as hell but nightmare fuel at the same time
Похожие видео
0:46
Sensitive content
I'm dead 😭😭😭😭
𝐏𝐒𝐆𝐈𝐍𝐓
165,770 просмотров • 1 год назад
