Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
There will never be another number 33! #GoHabsGo
Комментарии: 10

vincent pépin1 год назад
One of a kind!

Estadio Deportes1 год назад
ES MOMENTO DE DECIR ADIÓS 😪 Tras su partida a Milán, Santiago Giménez no se olvidó del Feyenoord y mandó un emotivo mensaje en sus redes sociales. Te dejamos los detalles de su adiós. 👇 #SantiagoGiménez #Feyenoord #Milán

Pedro1 год назад
F Mario Tremblay!

Lori & Wade1 год назад
If we had a team in front of 31 it might be a lot closer

Greek Ice Hockey🇬🇷1 год назад
Never

코위1 год назад
Damn i hated boston

Habby Pack1 год назад
Insane that he did that with appendicitis

Hockey Night In Montreal 🏒🥅👊🏻🚨1 год назад
I’ll never forget it. Too bad we lost in 7

East coaster1 год назад
That is good to know. We don’t need another quitter

Hockey Night In Montreal 🏒🥅👊🏻🚨1 год назад
I’d take that quitter all day long and twice on Sunday.. he delivered us two cups.. nobody else has delivered us jack shit
