Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

This is going to be fun 🙌 #ARSMUN

37,602 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля SigmaKeane🐐||(3🌟×UCL) and (13🌟×Prem)
SigmaKeane🐐||(3🌟×UCL) and (13🌟×Prem)3 лет назад

United owns assna

Фото профиля 𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓛𝓪𝓭
𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓛𝓪𝓭3 лет назад

Arsenal Wenger is the only reason why we’ve a rivalry with them otherwise we’ve dominated them in every aspect since the inspection of the PL. More wins head to head, more trophies, more records, more fans, literally more in everything. Erik ten Hag > MikeL Arteta

Фото профиля ÜnÄtHï
ÜnÄtHï3 лет назад

It's gonna be an interesting one

Фото профиля Boma Boyle GCFR®🇳🇬
Boma Boyle GCFR®🇳🇬3 лет назад

We destroy the devils today. We are the Arsenal ♥️

Фото профиля Tejas Kokcha
Tejas Kokcha3 лет назад

Using Peter Drury s voice in this but he won't commentate on the match for us 😭 😭

Фото профиля Magestic #FEMI# $BUBBLE
Magestic #FEMI# $BUBBLE3 лет назад

@SaveVidBot

Фото профиля Mohit Choudhary
Mohit Choudhary3 лет назад

Fun day for Arsenal Win

Фото профиля Pandemonium
Pandemonium3 лет назад

@SaveVidBot

Похожие видео