Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

This is the WORST 1-1 remix ive ever heard

2,572,576 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля smoky ☆
smoky ☆2 лет назад

This is what 50cc looks like

Фото профиля Unfunny
Unfunny2 лет назад

@smokypogg2 This shit is 25cc

Фото профиля Xploshi
Xploshi2 лет назад

Broken “copyright free” 1-1 remixes are my favourite they’re so 8-bit and retro I can’t help but grin

Фото профиля eSBe
eSBe2 лет назад

at first it didn't sound at that bad and then it reached the halfway point

Фото профиля Hmmmm#RipLBP💔
Hmmmm#RipLBP💔2 лет назад

Why does this look like something that would be made in little big planet lmao

Фото профиля Unfunny
Unfunny2 лет назад

Youll lose your minds when you realize who made this game

Фото профиля Jermey Light - MAHAveez
Jermey Light - MAHAveez2 лет назад

Every 2 bars it just gets worse and worse. It's like the work of an AI with progressive dementia.

Фото профиля Dead meme
Dead meme2 лет назад

It crazy how it somehow get worse as the song continues lmao

Фото профиля T-Hawk
T-Hawk2 лет назад

Am I insane because I like it?

Фото профиля Unfunny
Unfunny2 лет назад

Yeah

Похожие видео