Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

This should have been 3 points, man 😩

115,185 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Vᴅʏᴋ
Vᴅʏᴋ1 год назад

Stop man this game makes me so angry

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

you deserve a break, check this out

Фото профиля Criss_Crosssss
Criss_Crosssss1 год назад

Sterling actually squaring the ball….

Фото профиля ColdPalmer
ColdPalmer1 год назад

we get 3 points we'd speed off to an early charge.. aint know way we have a stinker of a season. that game defined our season. f the ref

Фото профиля Solefob
Solefob1 год назад

sadly this game was the beginning of the end. Kante got hurt, 3pts stolen by Mike Deen, & even more stress for Tuchel to deal with along with working with new owners

Фото профиля Zábrška veď povedz🤣
Zábrška veď povedz🤣1 год назад

Romero not getting red card for the hair pull still sends my head to Jupiter

Фото профиля CFC_dreg
CFC_dreg1 год назад

Can see the video now😂

Фото профиля Jeece 🇨🇩🇨🇦
Jeece 🇨🇩🇨🇦1 год назад

That was a box office game as well.. it has everything you want in a Football match

Фото профиля VintageMens
VintageMens1 год назад

Tell that to Anthony Taylor, useless bald

Фото профиля E-ben Obum🦸
E-ben Obum🦸1 год назад

Peak Anthony Taylor performance denied us the 3 points 😂😂🤣🤣😂🔥

Фото профиля Olivia Jackson
Olivia Jackson1 год назад

Kante shouldn't have gotten injured.

Похожие видео