Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
This show is so underrated.
97,300 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

MegamanNG1 год назад
Extremely underrated. Unfortunately, Nickelodeon REALLY wants to forget that this exists. No joke. This is an Old Shame to them.

Solar Heavy1 год назад
these vocals are something else

JudeIsTheNumberOneLightningLadFan1 год назад
My favorite joke was always the one about their rivals the Ys implying they murdered another family called The Zs

Florida Man Meteorology🏝️1 год назад
Wrong underrated show Grok!😅

Just Yumi1 год назад
"We're spies! and that's no disguise!" 🕵️♀️

AruBro931 год назад
I don't get the hate for the show. The show is a lot of fun for me growing up, still is.

Ryuko and Friends1 год назад
I miss this show!

Melody Starlight1 год назад
Wait is that Eda? It sounds like her??

The Animation Master/Huge_Mixels_Creep1151 год назад
I need to start watching The X's someday.

Pokémon Superhero BB1 год назад
The X’s are awesome!

Nas T1 год назад
You are SO right.
