Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

time to bring back this christmas classic

62,462 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Shoujo Crave
Shoujo Crave1 год назад

The anime is 'Full Moon wo Sagashite' and the song is 'Eternal Snow' ❄️

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

whoa have you heard this yet?

Фото профиля Full Moon Spotlight News
Full Moon Spotlight News1 год назад

Thank you so much for this account! You are so amazing for the Shoujo community

Фото профиля Shoujo Crave
Shoujo Crave1 год назад

i'm glad i can help, merry christmas! ☺️🎄❤️

Фото профиля Haru
Haru1 год назад

Ah yes, when it plays as background music during that one scene which will later on keep breaking your heart whenever you hear this song and will never see it the same way again 😊 If you know, you know :)

Фото профиля miguelretamalroa
miguelretamalroa1 год назад

The best ending of all anime together with roundabout from jojo's bizarre adventure.

Фото профиля Lunarova
Lunarova1 год назад

omg this is so nostalgic...🥺 used to listen to this in middle school

Фото профиля Eiwk
Eiwk1 год назад

I was surprised when I read the manga 😭 it's so dark

Фото профиля mori @ DEBUT!!!! 🌻🦴
mori @ DEBUT!!!! 🌻🦴1 год назад

@NavinaNova do they get it like us.....

Фото профиля Soupy ⚢
Soupy ⚢1 год назад

MY CHILDHOOD AAAAAA

Фото профиля Funny Formats Laugh Club
Funny Formats Laugh Club1 год назад

So this is how I get spoiled on my incomplete watch of Full Moon, huh.

Похожие видео