Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Loading video...
Video Failed to Load
To je fakt...
11,641 views • 1 year ago •via X (Twitter)
12 Comments

V takovém případě Russko nepotřebuje Krym. A mělo by obětavě pomáhat Ukrajině vstoupit do NATO. A všem prodávat suroviny pod cenou. Jsou to lidumilové.

Proč jen ruští vojáci kradou pračky a ledničky, když doma všechno mají...? 🙂

Ano, oni do jiny zemi nejezdi kvuli nerostum, ani jinym surovinam, oni jen chteji, abychom k nim nemeli pristup my a mohli nas tim nasledne vydirat. To ale prevoznik vi, je to ale ruska filcka, tak nas tu krmi kydy, jak od Vidlaka🤷🏻♂️

We bet you didn't know this 👀

Samozřejmě, oni tady v 68 vlastně nic nechtěli. Nechápu, jak někdo s českou vlajkou v profilu může šířit tak naduté hlouposti, přitom z naší vlastní zkušenosti to musí vědět, že jsou to totální hovadiny, co se tam píšou.

Souhlasím 👍

🤝

Tohle nám ČT asi nepustí, ale třeba nám to přelouská Jakob.

Jojo. Na ukrajinu nikdy nezautocime.

V 68 byl Sovětský svaz větší než teď Rusko a přesto přijeli, proč nás potřebovali, proč nás nemohli nechat žít podle nás? A viděl jste třeba byty lidí z chudších oblastí Ruska, odkud jsou často jejich vojáci? Ti by toho tady našli určitě dost.

To je neskutočné ako sa snažíš sam seba oklamať . Vyhľadaj pomoc

Je to celkem logické,jen hlupáci to nevidí
