Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

11,641 views • 1 year ago •via X (Twitter)

12 Comments

Jiří Payne's profile picture
Jiří Payne1 year ago

V takovém případě Russko nepotřebuje Krym. A mělo by obětavě pomáhat Ukrajině vstoupit do NATO. A všem prodávat suroviny pod cenou. Jsou to lidumilové.

Alexandr Gebauer's profile picture
Alexandr Gebauer1 year ago

Proč jen ruští vojáci kradou pračky a ledničky, když doma všechno mají...? 🙂

Libor Podhola 🇪🇺's profile picture
Libor Podhola 🇪🇺1 year ago

Ano, oni do jiny zemi nejezdi kvuli nerostum, ani jinym surovinam, oni jen chteji, abychom k nim nemeli pristup my a mohli nas tim nasledne vydirat. To ale prevoznik vi, je to ale ruska filcka, tak nas tu krmi kydy, jak od Vidlaka🤷🏻‍♂️

So.Gay's profile picture
So.Gay1 year ago

We bet you didn't know this 👀

Miroslav Dušek's profile picture
Miroslav Dušek1 year ago

Samozřejmě, oni tady v 68 vlastně nic nechtěli. Nechápu, jak někdo s českou vlajkou v profilu může šířit tak naduté hlouposti, přitom z naší vlastní zkušenosti to musí vědět, že jsou to totální hovadiny, co se tam píšou.

Iw's profile picture
Iw1 year ago

Souhlasím 👍

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸's profile picture
Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 year ago

🤝

Ovi Blau's profile picture
Ovi Blau1 year ago

Tohle nám ČT asi nepustí, ale třeba nám to přelouská Jakob.

Tomas Hruska's profile picture
Tomas Hruska1 year ago

Jojo. Na ukrajinu nikdy nezautocime.

Galaneta's profile picture
Galaneta1 year ago

V 68 byl Sovětský svaz větší než teď Rusko a přesto přijeli, proč nás potřebovali, proč nás nemohli nechat žít podle nás? A viděl jste třeba byty lidí z chudších oblastí Ruska, odkud jsou často jejich vojáci? Ti by toho tady našli určitě dost.

Björn's profile picture
Björn1 year ago

To je neskutočné ako sa snažíš sam seba oklamať . Vyhľadaj pomoc

Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸's profile picture
Převozník🇨🇿🇷🇺🇸🇰🇷🇸1 year ago

Je to celkem logické,jen hlupáci to nevidí

Related Videos