Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Toplana, Kosjerić.
11,402 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 3

Nomad1 год назад
Sve super. Ali ovo šiptari na kraju je toliko nepotrebno i toliko ustali celu akciju. Zašto je šiptar uvreda? Sramno majke mi. Pa mi treba da smo ti koji neguju i poštuju različitosti. Ako ništa treba da vas je sramota makar onih divnih ljudi iz Novog Pazara. P.S. Ne mislim Rade na Vas niti se Vama obraćam ovim rečima. Nego okupljenim ljudima. I ne bih se čudio da je upravo Džajić poveo ovo sramno skandiranje.

Violeta1 год назад
Bravo ljudi, ljudine!

Solar Heavy1 год назад
if you like space, check out this song
