Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Treće obraćanje danas... 👎
20,106 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Ђаво лично, све са притајеним смјешком. Храни се несрећом, патњом и боли. Ово Срби никад нијесу виђели...

Dajte neke vlaške maDJije ne mogu više da ga gledam

take the journey

Koliko se zajebao sa tim topom da mu nije dobro.

Boli ga sto su studenti pomerili protest. ZVALONJO SJEBACE TE STUDENTI, NISI IM DORASO, GLIP SI KO K.RAC

Čim se mace ovoliko brane već 48h dakle Zvučni top je ko vrata!

Manijak po kisi. Nekad davno je lagao 60/40 u korist laganja, sad je 100% bez dileme. Stalno ponavlja da se ne vidi top, to mi je jedini argument.

Nema topa, nema vortexa... Reci čega ima. Nisu ljudi vežbali za slet, pa popadali na znak...

Zlo, psihopata, lažov, odvratan je!

PSIHO

Nenadležni sipač laži brzinom munje, sve češće lupeta sve u šesnaest.
