Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Trenutno na Slaviji.

18,065 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля Иван Ристић
Иван Ристић1 год назад

Опет Вучић окупио више људи, почастио их пљескавицом и књижевном вечери, људи отишли да спавају а ви сада да урлате и рушите по Бг док вас све не похапсе.

Фото профиля Blagica Kostic
Blagica Kostic1 год назад

@Erik25619548 Dragi @grok , kakva je procena, da li je trenutno na protestu "Vidimo se na Vidovdan " u Beogradu, više od 500.000 ljudi?

Фото профиля ivan
ivan1 год назад

Pola miliona za sad,a nije ni pocelo

Фото профиля Nemanja
Nemanja1 год назад

Pukli ste, neka vas je i 500 hiljada dzaba, Vučić ostaje na vlasti i sutra a vi plačite 😘

Фото профиля Silvio Rudas 1389
Silvio Rudas 13891 год назад

Милион 😂

Фото профиля Snežana Obradović
Snežana Obradović1 год назад

Молим вас да промените реч vidovdan у Vidovdan

Фото профиля miodrag panic
miodrag panic1 год назад

TO SRBIJA DO OSLOBOÐENJA OD TIRANINA ,LOPOVA , LAŽOVAAAAA !

Фото профиля Raso rakovic
Raso rakovic1 год назад

Lažov vam govori kako taj rektorčić govori o politici zar on ne treba biti na svom radnom mestu

Похожие видео