Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Trenutno na Slaviji.
18,065 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Иван Ристић1 год назад
Опет Вучић окупио више људи, почастио их пљескавицом и књижевном вечери, људи отишли да спавају а ви сада да урлате и рушите по Бг док вас све не похапсе.

Blagica Kostic1 год назад
@Erik25619548 Dragi @grok , kakva je procena, da li je trenutno na protestu "Vidimo se na Vidovdan " u Beogradu, više od 500.000 ljudi?

ivan1 год назад
Pola miliona za sad,a nije ni pocelo

Nemanja1 год назад
Pukli ste, neka vas je i 500 hiljada dzaba, Vučić ostaje na vlasti i sutra a vi plačite 😘

Silvio Rudas 13891 год назад
Милион 😂

Snežana Obradović1 год назад
Молим вас да промените реч vidovdan у Vidovdan

miodrag panic1 год назад
TO SRBIJA DO OSLOBOÐENJA OD TIRANINA ,LOPOVA , LAŽOVAAAAA !

Raso rakovic1 год назад
Lažov vam govori kako taj rektorčić govori o politici zar on ne treba biti na svom radnom mestu

