Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Trochę beka, a trochę to żałosne 😅
308,217 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Czego nie rozumiesz ? Poliniactwo lubi być ruchane w dupe, oni nawet krzyczą mocniej :)

To jest jasny dowód dla uśmiechniętych że mogą olać kolejne powodzie w tych rejonach bo i tak barany na nich zagłosują 🙂

you like new space laced bass music?

Już nie pamiętam ile postów w ich sprawie pakowałem do Tuska, do Poglosa i ogólnie wołające o pomoc dla nich. Już nie wspomnę o własnych pieniądzach, produktach wysłanych tam na pomoc, a Ci ludzie jak zwykły beton poszli zagłosowali na ludzi którzy ich olali. Nie do pomyślenia.

Ta powódź była po 8 latach przygotowań do niej przez PiS

Powodzi im się…

Co to za stronka?

Oczywisty sygnał dla rządzących, że mogą nic nie robić i też będzie dobrze. Tylko jak jesteś frajerem, to się nie potem nie dziw, że jesteś dymany. BTW Macie jakiś link do zbiórki dla powodzian? Chciałbym znowu nie wpłacić im żadnej kasy, tak jak nigdy nie wpłaciłem i nigdy nie wpłacę. 😂

Bo to po prostu nie prawda, pis znalazł sobie paru krętaczy na których pokazał jak to zawyżonego odszkodowania nie dostali za ruine... Mniej tvrosja w życiu dobrze pomaga na świadomość

Niech żyją pod kamieniem, więcej pieniędzy im nie dam. Za 13 lat będzie powtórka.

Potwierdza się moja teoria, że znaczna część społeczeństwa to masochiści. Tysiąc lat hodowli zrobiło swoje.
