Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Trochę beka, a trochę to żałosne 😅

308,217 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Portowiec
Portowiecvor 1 Jahr

Czego nie rozumiesz ? Poliniactwo lubi być ruchane w dupe, oni nawet krzyczą mocniej :)

Profilbild von Bartek
Bartekvor 1 Jahr

To jest jasny dowód dla uśmiechniętych że mogą olać kolejne powodzie w tych rejonach bo i tak barany na nich zagłosują 🙂

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

you like new space laced bass music?

Profilbild von GawLovePol 🇵🇱
GawLovePol 🇵🇱vor 1 Jahr

Już nie pamiętam ile postów w ich sprawie pakowałem do Tuska, do Poglosa i ogólnie wołające o pomoc dla nich. Już nie wspomnę o własnych pieniądzach, produktach wysłanych tam na pomoc, a Ci ludzie jak zwykły beton poszli zagłosowali na ludzi którzy ich olali. Nie do pomyślenia.

Profilbild von tato
tatovor 1 Jahr

Ta powódź była po 8 latach przygotowań do niej przez PiS

Profilbild von AdamDee
AdamDeevor 1 Jahr

Powodzi im się…

Profilbild von TradeChanger✪
TradeChanger✪vor 1 Jahr

Co to za stronka?

Profilbild von e-Pan Rzeczywisty
e-Pan Rzeczywistyvor 1 Jahr

Oczywisty sygnał dla rządzących, że mogą nic nie robić i też będzie dobrze. Tylko jak jesteś frajerem, to się nie potem nie dziw, że jesteś dymany. BTW Macie jakiś link do zbiórki dla powodzian? Chciałbym znowu nie wpłacić im żadnej kasy, tak jak nigdy nie wpłaciłem i nigdy nie wpłacę. 😂

Profilbild von Developer
Developervor 1 Jahr

Bo to po prostu nie prawda, pis znalazł sobie paru krętaczy na których pokazał jak to zawyżonego odszkodowania nie dostali za ruine... Mniej tvrosja w życiu dobrze pomaga na świadomość

Profilbild von Kam Wag
Kam Wagvor 1 Jahr

Niech żyją pod kamieniem, więcej pieniędzy im nie dam. Za 13 lat będzie powtórka.

Profilbild von M
Mvor 1 Jahr

Potwierdza się moja teoria, że znaczna część społeczeństwa to masochiści. Tysiąc lat hodowli zrobiło swoje.

Ähnliche Videos