Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Tu jest Polska #Braun2025 ❤️
88,624 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Na plakacie o wydarzeniu związanym z świętem Konstytucji 3 Maja, a co tam. Chryste XD

Ostry zawodnik. Z okregu którym mam zaszczyt dowodzić. Do każdego baneru dopina polską flagę.

Chylę czoła

🇺🇸 Trump: Better Coverage than 5G...Can you hear us now? 🇺🇸 Get ready to celebrate the 2025 Presidential Inauguration!

Ten film pięknie pokazuje jak brauniści mają w dupie Polskę, z całego słupa ten kretyn uznał że zaklei akurat plakat reklamujący obchody święta konstytucji 3 maja XD

Ale dlaczego zaklejacie plakat dotyczący konstytucji Polski 3 maja? Chyba że inna konstytucja jest wam bliższa? Oh wait…

Weźcie tego świra do psychiatry

Wanię zdenerwował plakat Konstytucji 3 maja. Bez zdziwienia.

Zaklejanie wydarzeń które się jeszcze nie wydarzyły… słabe. Szanujmy przeciwników i zasady gry.

Zamówiłam już 3 banery - czekam aż dotrą 😊

👌❤️🇵🇱
