Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

TWENTY YEARS OF SING FOR ABSOLUTION We will be singing 🚀

81,130 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 28

Фото профиля pee pisser ⑂ 🦇🩸
pee pisser ⑂ 🦇🩸2 лет назад

twenty years of the best muse song ever tbh. thanks matt for the tattoo 👍

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

got a min for a new song?

Фото профиля ⑂Aron⑂❌️❌️❌️
⑂Aron⑂❌️❌️❌️2 лет назад

"We will be singing", yeah, then sing this on concerts

Фото профиля ⑂ 𝖆𝖑𝖆𝖓 ⑂
⑂ 𝖆𝖑𝖆𝖓 ⑂2 лет назад

this one should be a must in every setlist

Фото профиля Jo
Jo2 лет назад

Give us an Anniversary tour please

Фото профиля Victoria.
Victoria.2 лет назад

Absolution tour pretty please

Фото профиля P∀ULA 🥨
P∀ULA 🥨2 лет назад

THEN SING IT ON TOUR ???

Фото профиля Daniel Hutchings
Daniel Hutchings2 лет назад

Where is the Abso 20th tour then??

Фото профиля eL̷ͧ̉͐ͧ͒ͪ̀̌̀́͘͞͝e ' '* ࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲ
eL̷ͧ̉͐ͧ͒ͪ̀̌̀́͘͞͝e ' '* ࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲࣲ2 лет назад

The first song I heard from you, a friend invite me to smoke a joint and listen to "the band that I was going to love for sure". Since then, I really love ALL you do. I saw you live in Rio de Janeiro (2008) and was amayzing! My favorite band ever ❤️❤️❤️❤️❤️

Фото профиля Ugron de Sarta
Ugron de Sarta2 лет назад

Twenty years of absolute greatness! 🤘🏻

Фото профиля Cansu Özdemir
Cansu Özdemir2 лет назад

Please bring it back to the setlists so "we will be singing" 🥲

Фото профиля Dario Vannini
Dario Vannini2 лет назад

Grandi Muse 🙂💪👏👋

Фото профиля gallamuos
gallamuos2 лет назад

You should play it live more often! One of your best songs should be a regular on your setlist!

Фото профиля Sheri 🚀
Sheri 🚀2 лет назад

I’m so proud of you guys, kicking out masterpiece after masterpiece. Stellar! 👍😮👍

Фото профиля Starlight
Starlight2 лет назад

Absolutely beautiful song. Love you guys 😍😍

Фото профиля John The Smasher
John The Smasher2 лет назад

20??? That can't be right...

Фото профиля Anthony McCann
Anthony McCann2 лет назад

BRING IT BACK

Фото профиля Чацкій
Чацкій2 лет назад

God damn, I am a dinosaur! 20 years!!!😱

Фото профиля Punk Bastard
Punk Bastard2 лет назад

We're all falling from our grace, what a song. 20 years already!

Фото профиля bruneo
bruneo2 лет назад

meus divos

Фото профиля Pau Pau
Pau Pau2 лет назад

We will be singing… in a concert or in outer space? Only one is plausible. Make it happen!

Фото профиля ChrissyBliss
ChrissyBliss2 лет назад

It would be great to make a 20th anniversary tour ! 😉

Фото профиля Ambassador-at-large (affiliated w nobody)
Ambassador-at-large (affiliated w nobody)2 лет назад

🔥🔥🔥🔥🔥

Фото профиля salju di jakarta
salju di jakarta2 лет назад

nggak berasaaa udeh 20 tahuunnnn 👀

Фото профиля Anélida
Anélida2 лет назад

We Will!!!

Фото профиля daphne
daphne2 лет назад

i wouldn't mind a new album with matt just mooing or singing a note like 0:17 he's so precious and soothing 🥹❤️‍🩹

Фото профиля Nina LSP🐠🇺🇦🐟
Nina LSP🐠🇺🇦🐟2 лет назад

This song deeply touched me, it penetrates into the depths of the soul. It's very poignant 💔 The emotional intensity and raw beauty of the lyrics resonate with me on a profound level. Truly a masterpiece that speaks to the depths of human emotion. ❤️❤️❤️🙌

Фото профиля Kathy Guerndt
Kathy Guerndt2 лет назад

Happy Anniversary Hard to believe ❤️🎶🎉

Похожие видео