Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Un punct de vedere...

22,389 Aufrufe • vor 11 Monaten •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von vaidecurunostru
vaidecurunostruvor 11 Monaten

Șeli este ultimul căcat cu gât și rât. Pentru tot ce este el, de când a devenit faimos. Un jeg vândut. “Banu’ tati.”

Profilbild von X 🇷🇴
X 🇷🇴vor 11 Monaten

ca societate, am regresat mult... în comparație cu prezentul, PARAZIȚII erau poeți ! nu merge să arunci înjurături aiurea, oriunde, oricând...

Profilbild von Honnorius
Honnoriusvor 11 Monaten

Corect, mu*a e doar pentru Gâdea

Profilbild von Domnul Costel
Domnul Costelvor 11 Monaten

Are dreptate ..!!!

Profilbild von MargaretaC
MargaretaCvor 11 Monaten

Nu credeam c-o să spun vreodată că omul ăsta are dreptate, dar acum chiar are. Make Cerbul de aur great again.

Profilbild von Bășcălie
Bășcălievor 11 Monaten

Măcar de-ar mai schimba melodiile, versurile, nu tot festivalul numai vocabular de drogalău.

Profilbild von Ina Dumitrescu
Ina Dumitrescuvor 11 Monaten

Nu mai exista bună simt! Asta e România progresista, proeuropeana pe care au votat.o iubitorii de banane si blugi. Intelectualitatea .

Profilbild von Johnny
Johnnyvor 11 Monaten

Dacă o zicea altcineva, aș fi zis ‘ok’! Dar tuuu — imaginea vulgarității?! Mi se pare ipocrizie.

Profilbild von Predator
Predatorvor 11 Monaten

Corect. Trupe, dj, cântăreți adevărați costa mulți bani. Shelly face și el parțuri. Uitati va la festivaluri din tarile vestice:Spania, Belgia, Olanda etc. Mai ales cele electronice, unde sunt organizate și ce dj sunt invitati?!

Ähnliche Videos