Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Ústí, děkuji! 👍🏻

24,779 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

rei koranteng's profile picture
rei koranteng1 year ago

kdybyste se prisel podivat na sidliste mojzir to byste teprve videl jak se u nas zije

Jářkn's profile picture
Jářkn1 year ago

Fakt jo? Proč si vybíráte nejmenší sály, když si můžete vzít klidně sál pro 500 lidí? A vy si vemete sotva pro 100...

🇺🇦🇨🇿Enela🇬🇪🇮🇱's profile picture
🇺🇦🇨🇿Enela🇬🇪🇮🇱1 year ago

Pan premiér zjevně dokáže odpovědět i na ty nejtěžší otázky. 😉 Ale vážně - ta kampaň vypadá ještě líp, než jsem čekala. 🙂

Solar Heavy's profile picture
Solar Heavy1 year ago

- All I Knew

Michael Macala's profile picture
Michael Macala1 year ago

Vy těm svym kecům snad i věříte. To už je hodně zlý.😁

Vladimír Donát's profile picture
Vladimír Donát1 year ago

“Slušně” se zeptám. Proč jste zneužili (ČEZ) WFT k dlouhodobému okrádání menšinových akcionářů ČEZu? Tohle je ta vaše “hodnotová” politika? TUNELOVAT zisky soukromé obchodní a.s. z titulu moci, zákonodárce, výběrčího dani a majoritního vlastníka? 👇👇

Zdeňka Repikova's profile picture
Zdeňka Repikova1 year ago

Komu děkujete? Placený kompars, nejmenší sál, jste ulhaný oplocený pokrytec.

ABNeratov's profile picture
ABNeratov1 year ago

Tedy jít dělat komparz k téhle propagandistické trapnosti, to bych potom musel už chodit zbytek života kanálama.

Suchec's profile picture
Suchec1 year ago

To je tak směšná a teatrálně přehrávaná "spontánní" PR akcička, že by jeden nejraději zvolal: "Jakeši, vše odpuštěno!"

Cestmir Konecny's profile picture
Cestmir Konecny1 year ago

Pracanti od pohledu😅

Mila 🇪🇺's profile picture
Mila 🇪🇺1 year ago

Jste nás “premča”, jak by vtipně řekla Martina. Ten zájem je přirozený. Jen ty lidi trochu rozhoupat k volbám .

Related Videos