Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Ústí, děkuji! 👍🏻

24,779 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

11 Yorum

rei koranteng profil fotoğrafı
rei koranteng1 yıl önce

kdybyste se prisel podivat na sidliste mojzir to byste teprve videl jak se u nas zije

Jářkn profil fotoğrafı
Jářkn1 yıl önce

Fakt jo? Proč si vybíráte nejmenší sály, když si můžete vzít klidně sál pro 500 lidí? A vy si vemete sotva pro 100...

🇺🇦🇨🇿Enela🇬🇪🇮🇱 profil fotoğrafı
🇺🇦🇨🇿Enela🇬🇪🇮🇱1 yıl önce

Pan premiér zjevně dokáže odpovědět i na ty nejtěžší otázky. 😉 Ale vážně - ta kampaň vypadá ještě líp, než jsem čekala. 🙂

Solar Heavy profil fotoğrafı
Solar Heavy1 yıl önce

- All I Knew

Michael Macala profil fotoğrafı
Michael Macala1 yıl önce

Vy těm svym kecům snad i věříte. To už je hodně zlý.😁

Vladimír Donát profil fotoğrafı
Vladimír Donát1 yıl önce

“Slušně” se zeptám. Proč jste zneužili (ČEZ) WFT k dlouhodobému okrádání menšinových akcionářů ČEZu? Tohle je ta vaše “hodnotová” politika? TUNELOVAT zisky soukromé obchodní a.s. z titulu moci, zákonodárce, výběrčího dani a majoritního vlastníka? 👇👇

Zdeňka Repikova profil fotoğrafı
Zdeňka Repikova1 yıl önce

Komu děkujete? Placený kompars, nejmenší sál, jste ulhaný oplocený pokrytec.

ABNeratov profil fotoğrafı
ABNeratov1 yıl önce

Tedy jít dělat komparz k téhle propagandistické trapnosti, to bych potom musel už chodit zbytek života kanálama.

Suchec profil fotoğrafı
Suchec1 yıl önce

To je tak směšná a teatrálně přehrávaná "spontánní" PR akcička, že by jeden nejraději zvolal: "Jakeši, vše odpuštěno!"

Cestmir Konecny profil fotoğrafı
Cestmir Konecny1 yıl önce

Pracanti od pohledu😅

Mila 🇪🇺 profil fotoğrafı
Mila 🇪🇺1 yıl önce

Jste nás “premča”, jak by vtipně řekla Martina. Ten zájem je přirozený. Jen ty lidi trochu rozhoupat k volbám .

Benzer Videolar