Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Už mu úplně přeskočilo.
277,846 görüntüleme • 2 yıl önce •via X (Twitter)
8 Yorum

Jak se říká po staročesku: trofejní kokot. A ta slepica vypadá taky docela k světu

Tak divil bych se, kdyby tenhle zemědělský oligarcha nebulel.

1. Ukrajinské obilí se dováží do ČR. 2. Babiš lže, že je kontaminované. Není to šíření poplašné zprávy @PolicieCZ? 🤔

To by me zajimalo, z jakyho pruzkumu mu vyslo, ze toto je dobrej napad :D

To to jsou mrtvé ryby z Bečvy víníka této tragédie se nepodařilo odsoudit protože se nenašel. ministerstvo životního prostředí tehdá řídil Brabec z ANO a na řece Bečvě se nachází chemička DEZA z holdingu Agrofert.

Ten kohout má o moc víc rozumu než Babiš.

Nemyslite si, že Fico nemá tiež svojho miláčika.

Ty kráso… koukám, tato žumpa nemá dno… 🤮 nejhorší je, že mu to 30% spoluobčanů normálně všechno žere… mrzí mě, jak jsme vlastně hloupý národ… a uplně mě z toho mrazí… 🥶❤️🩹
