Loading video...
Video Failed to Load
Užas koji vlada Srbijom. 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
37,738 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Nosi majicu 'Nema predaje', i podržava one koji su sve predali šiptarima. Anti-srbi par ekselans.

Čekaj, a ovaj sa megafonom što izigrava vođu navijača je u stvari ugledni biznismen Bosanac, čije firme zgrću državne pare na državnim projektima.....?

pizde balave

Tako će nam biti zauvek ako se većina ovde bude pitala. To što nam je jednom bilo dobro je zato što je Tito znao sa stokom. Pokušao je i Đinđić ali su ga ubili dok nije krenulo klupko da se odmotava.. i vidi nas danas.

marketinške ekskurzije, a sad i navijački marketing... agencije za oglašavanje su kuhinje iz kojih ovo izlazi, sad koja tačno, ne znam, ali neko će već i taj detalj objaviti.

Predvorje pakla

SERÁ CUESTIÓN DE TIEMPO 🤷♂️ 'El patrón' habló de la llegada de @PENTAELZEROM a la WWE y mencionó que la llegada de @ReyFenix llegará. Te dejamos las declaraciones. 👇 #WWE #PentaZeroMiedo #ReyFenix

uzas!

mula kosovarsko siptarke mafije za nasu decu mixaju sa fentanilom

A Vulinovi žive u Ledincima, u Sremu. Nemojte im ići pred kuću da im kažete da to noje njihov grad 😂🤪
Related Videos
Sensitive content
Četvorica mladića izbodeni. 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
Aθαμαη ζαΓλιβλιαηςκι
23,887 views • 10 months ago
Sensitive content
O... M... G... 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
T0361M4N
159,033 views • 6 months ago
