Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Úžasný, doporučuji. 😁

97,742 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Asociální Chuligán🇨🇿🇪🇺🚷
Asociální Chuligán🇨🇿🇪🇺🚷1 год назад

"Že se máme hůř, než západní Němci? Ano, objektivně je to pravda, ale nesmíme zapomenout, že západní Němci u nich neměli desítky let komun... počkat, stop, znovu... přestaňte to nahrávat! Stačilo!"

Фото профиля FrantaPepaJednicka
FrantaPepaJednicka1 год назад

Článek je z roku 2019. Podle slov tuhle soudržky si v roce 2024 kopíme téměř o 200 litrů víc než za Babiše a 3x víc, než když tu vládla jejich parta.

Фото профиля Poslední skaut™
Poslední skaut™1 год назад

Hele, nekaž to soudružce, jo.

Фото профиля KAFKAvTOKIU
KAFKAvTOKIU1 год назад

Paní soudružka se nám v podstatě snaží sdělit, že kilo peří je těžší než kilo železa.

Фото профиля Pitomio mi dal BAN 🇺🇦🇨🇿🇮🇱
Pitomio mi dal BAN 🇺🇦🇨🇿🇮🇱1 год назад

Kateřina Konečná je rudá svině.

Фото профиля Aneta Schauerová - Žít srdcem
Aneta Schauerová - Žít srdcem1 год назад

Ach jo, jenže ona to tak umí podat, ta její přesvědčivá a "pravdomluvná" rétorika, že ti lidi zase komouse zvolí 🙄

Фото профиля Poslední skaut™
Poslední skaut™1 год назад

Tak jistě, svou cílovku zná dokonale. V tomhle je profesionálka.

Фото профиля Phoenix ₿
Phoenix ₿1 год назад

V kapitalismu je benzín drahý. V socialismu není žádný.

Фото профиля Miroslav Adamec
Miroslav Adamec1 год назад

To je úžasně dojemné, když komouška poukazuje na naše nízké mzdy v porovnání s Němci. Kdo se o to ale zasloužil během čtyřiceti let marasmu?

Фото профиля Nezvaný host
Nezvaný host1 год назад

Proč německá media svým lidem lžou a nenapíšou, že lidé v Kuvajtu si za svou průměrnou mzdu mohou kopit 187 olympijských plaveckých bazénů? proč?!

Похожие видео