Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Vad e det här för sattyg?!

30,087 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 6

Фото профиля hockey is the best
hockey is the best2 лет назад

Någon som tycker det är för torrt. Kände väl att vi skulle ha roligare hoppandes i vattenpölar

Фото профиля Hammarbybajen
Hammarbybajen2 лет назад

Ser ut att vara Gniffens tårar..

Фото профиля dukankallamigbajen
dukankallamigbajen2 лет назад

😂😂😊 såklart. Borde jag ju tänkt på.

Фото профиля joakim eriksson
joakim eriksson2 лет назад

Arboga? Tycker jag känner igen husen

Фото профиля dukankallamigbajen
dukankallamigbajen2 лет назад

Jajamensan.

Фото профиля Morgan R
Morgan R2 лет назад

i år var sommaren på en onsdag

Похожие видео