Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
"Vašarska atmosfera"
87,885 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
8 Kommentare

Ево ми обични грађани, саслушамо мирно и стрпљиво твоје јадиковање, и сада и сутра ти поручујемо НИСИ НАДЛЕЖАН.

Nisam znala da su bejzbol palice lekovite i gaženje automobilima (mislim jedino je to njihov dijalog),a Sbiju ako može da sačuva od sebe samog (teško obolelog) i ovih njegovih nasilnih, nepismenih, batinaša, tako što će priznati poraz jer se cela Srbija i šire digla protiv njega!

where space meets sound

Reče osoba koja se noću šunja sa plastičnim kesama

Maca je navikla na atmosferu parastosa. Takva mu je energija i takvi su mu i gosti, mahom jednom nogom u grobu..pa ne moze da razume, kako da razume 😁

Какав крај демонстрација, гос' преЦедниче? О каквом крају говорите?

Ja sam čula samo ono" da niko ne izbegava odgovornost"🤣

Za ovo je kriva danica vučinić najnevaspitanija novinarka ikada, koja je rekla da je atmosfera karnevalska. Debil
