Loading video...
Video Failed to Load
Video takes I wish I never had
6 Comments

ракета, ти вгашений1 year ago
Ваші відео на ютубі дуже любить моя донечка. Їй півтора року, але дуже залипає на ваш спів :)

L Danovich P1 year ago
Never thought I'd live to see the day I wouldn't even be able to be injured in peace. (Bombs going off in Kharkiv while I was at the hospital). And that was after taking shots with the paramedics on the way there, being missed by explosions twice...

Eileen1 year ago
Oh my God... Are you ok now?

Gream Light 🇺🇦1 year ago
🫂

Страшний Спеціаліст/Хвермер1 year ago
Нещодавно пройшов SH2 ремейк♥️

גלעד לוין1 year ago
>брикаєшся 2 години >заснув >будить оце через 10 хвилин >обнюханий мопед під Житомиром
