Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Vidimo se i mi, samo ne u studiju! 🚲🤫
44,811 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Dragoslav1 год назад
NS danas naš i Vaš Radovan, ponosni na njega kao i na svu ovu omladinu sa kojom ide.

Solar Heavy1 год назад
yeah but have you watched this yet?

Dubravka♡1 год назад
Super, sjajni Radovan👏👏👏

zadovoljna u.inat1 год назад
Da se zna, 👏 da vas ne brkaju sa medijima.

SupermanX1 год назад
Ovo ko Nadrealisti, biciklamo do Strazbura mame mi! i slušaj šta je bilo..

CD ministarka u sektoru za ORAL1 год назад
Kraaaaj

Miloš Končar1 год назад
@SlobaGeorgiev Sjajno ✊

miki1 год назад
Definitivno ste samo huškačka mašina iz Luksemburga.....bilo bi smešno da nije tuzno......

Gradjanin011 год назад
Čukam

Bulle1 год назад
Idi dok jos imas vremena da ne bude kasno…..

