正在加载视频...
视频加载失败
Vojtěch je král👌
106,127 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
11 条评论

Radek Vesely1 年前
Vcera jsem to videl a vyborne se bavil👍😁

DT1 年前
Já jsem si to vychutnala už včera, je to borec!

Solar Heavy1 年前
take the journey

Martin Černocký1 年前
Dovolím si poznamenat, že první, kdo S jako sláva Ukrajině použil v AZ kvízu byl @daniel_prazak

Aj Chua 🇨🇿🦁 🇮🇱🇺🇦1 年前
ten byl skvělej viděla jsem😁👌

Umpalump1 年前
A vyhrál!

ACSPa38k1 年前
Je, a jeste s nim soutěžil můj oblíbený kolega 🤩

Luboš Zábojník1 年前
Borec. 👍

František Kalina1 年前
"Já si vezmu třináctku, protože to je prvočíslo."

ewigerstreit1 年前
já bych řekl N jako negr

Šunič1 年前
Jako tohle bylo super, ale jinak je to tak trošku magor bych řekl, co ho tak už třetím dnem sleduju :)
