正在加载视频...

视频加载失败

Volte Andreje Babiše 🇨🇿

156,933 次观看 • 3 年前 •via X (Twitter)

9 条评论

Jie 的头像
Jie3 年前

Nebudeme

Lukáš Valenta 的头像
Lukáš Valenta3 年前

Přestaňte rozkazovat!

Jana 的头像
Jana3 年前

Babiše volí jen negramoti a vlastizrádný zaprodanci‼️🤮 …Správný Čech nikdy mafiána Slováka Babiše NEVOLÍ!

Roman Lysoň 的头像
Roman Lysoň3 年前

Už je tady zase. Tak my taky... Kolikrát denně se budeme muset dívat jak vylézáte z nory? Daňovým poplatníkům (i Těm Vašim, méně inteligentním) chybí v rozpočtu 2mil. za Vaše pávy... Budu parafrázovat B. Polívku : "Tož Alčo nedělej ze sebe krávu a vrať to..."

Matěj - starosta z Tetína 的头像
Matěj - starosta z Tetína3 年前

Ne děkuji. Nepotřebuji si nechat radit od roztleskávačky ze sněmovny, která neumí vyjednávat. Jste na odvolání. Místo vás by si měli zvolit raději Nachera.

Pavel Friebert 的头像
Pavel Friebert3 年前

Jebat Babiše. A Vy jděte do prdele Doroto. Před tím vraťte ukradené 2 mil. Kč.

Miroslav Förster 的头像
Miroslav Förster3 年前

Už se to tady zase rojí, pře chvílí Prokop někde mezi paneláky, teď Vy v uličce. Chybí nám Havlíček na nádraží, Vildumetzová u vřídla a Jermanová v Superbu.

Mirek K.,#tožtak i jinak 的头像
Mirek K.,#tožtak i jinak3 年前

Děvče, ty máš v té hlavě opravdu nasráno...

Karel Vála 的头像
Karel Vála3 年前

Paní Schillerová, nedělám si o Vás iluze, ale za takovou zdravici, jakou jste právě vypotila, byste se nemusela stydět ani v Russku. Jste dokonalou mentální Potěmkinovou vesničkou. V Čechách bychom řekli: navrch huj vespod fuj. Na Moravě se méně cennému říkalo hujer. #mydisgust

相关视频