Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Vučić: pada podrška studentima aha…bas pada
85,434 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Sledeći skup mu je u školsku učionicu... Beše na otvoreno, pa u halu, pa u mesnu zajednicu... sada kada gleda Niš, samo pumpa, ali infuziju... A tek 15.03,..

Meet Elvia - she owns TTT school. She enrolls 15-20 students every month at $6,000 each. She owns the Houston market and has a waiting list of students. Who out there has a waiting list?

Šta bi s knjigom? Onom o tome kako je pobedio obojenu revoluciju? 🤦♀️

piše predgovor 😁

U Bg će još više da padne. Niš puta vulini. 😂😂😂😂😂😂

Ako ovako nastavi opadati statisticki je nemoguce da neko od clanova porodice Vucic ne izadje na proteste.

Ne služi me pamćenje.... Kako prođoše diktator kroz istoriju.... 🤔

@Ortodox_Serb Sta to pada?!!!

@Ortodox_Serb pada Vlada 🤷♂️😁

Evo mu pozdrava iz Niša.

Aha, reče neko ovde loše vreme, padaće grad. Po grad. Po grad....... (ne sećam se ko je napisao)
