Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Walka trwa.
89,335 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 4

Xenoss1 год назад
Gdyby nadal rządziło PiS to Wrocław i Opole już dawno byłoby pod wodą

Szymon Janus1 год назад
Straż i wojsko tam ponoć było i powiedzieli, że to wody gruntowne, a nie przeciekający wał.

Marcin Dorosz1 год назад
Też tam mieszka?

Kacper1 год назад
@Lilianne1789
