Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Walka trwa.
89,335 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
4 Yorum

Xenoss1 yıl önce
Gdyby nadal rządziło PiS to Wrocław i Opole już dawno byłoby pod wodą

Szymon Janus1 yıl önce
Straż i wojsko tam ponoć było i powiedzieli, że to wody gruntowne, a nie przeciekający wał.

Marcin Dorosz1 yıl önce
Też tam mieszka?

Kacper1 yıl önce
@Lilianne1789
