Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

✋ | Was dit hands? 🧐 #GNTBEE

17,871 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Gandelfan
Gandelfan1 год назад

Verdediger speelt volleybal. Zet die gekleurde brilletjes eens af jongens.

Фото профиля Jones
Jones1 год назад

Bij het laatste beeld slaat hij de bal precies weg met zijn linkerhand, dus ja

Фото профиля RedDeer.Games
RedDeer.Games4 лет назад

[NINTENDO] Exclusive Now Available ➡️ #AAAclock ➡️ #SwitchOnline #SwitchOLED

Фото профиля Zjerom
Zjerom1 год назад

Zelfs in het stadion zag je het al. Snap niet dat daar zelfs een var voor nodig was.

Фото профиля Mr. M
Mr. M1 год назад

Tuurlijk niet. Behalve als het in het voordeel van een zogezegde G6 ploeg is

Фото профиля Ruben
Ruben1 год назад

Ik zie het niet op het beeld. In het geval van STVV-Genk is dan de redenering “we zien het niet op beeld dus mogen we niet op vermoeden beslissen”. Als het een G6 ploeg is, is het uiteraard meteen penalty.

Фото профиля de ryan
de ryan1 год назад

Nee het niveau van de refs echt waar er veranderd niks ze moeten ingrijpen

Фото профиля Kurt1311
Kurt13111 год назад

Nee… maar onze Belgische “top”refs maken er wekelijks een klucht van.

Фото профиля Dimitri Verstraeten
Dimitri Verstraeten1 год назад

De meest gefixte match dit weekend

Фото профиля Den Heiligen Geest 🐍
Den Heiligen Geest 🐍1 год назад

Nee!

Фото профиля yoran chanet
yoran chanet1 год назад

In geen miljoen jaar.

Похожие видео