Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

“We do a little trolling”

53,728 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Rylanor, The Ancient of Rites
Rylanor, The Ancient of Rites1 год назад

Now that i have a FAAAAAAAAAAAAAR better understanding of 40k then when i first watches tts i'll probably give it a rewatch.

Фото профиля Grim Gaddy
Grim Gaddy1 год назад

Man… I loved this series, it’s been a fantastic inspiration for me. Or just a damn fine laugh on a bad day.

Фото профиля JustASlenderMan
JustASlenderMan1 год назад

If the Emperor had a Text-To-Speech is an absolute gem and I will never forgive Games Workshop for their incomprehensibly stupid no-tolerance stance decision for fan creations, which led to the series going into an indefinite hiatus.

Фото профиля the_gruesom
the_gruesom1 год назад

I miss tts

Фото профиля Главный Чайник
Главный Чайник1 год назад

Thanks Emps you stalled the delivery of amasec by another 300 years.

Фото профиля Castro̵n ֍
Castro̵n ֍1 год назад

Oh how I miss it

Фото профиля CHAOTIC BLOOD ANGELS!!!
CHAOTIC BLOOD ANGELS!!!1 год назад

I’m listening in my car the base is NUTS

Фото профиля St. George, cleanser of heretics
St. George, cleanser of heretics1 год назад

What the fuck.

Фото профиля Lazy_Nomad
Lazy_Nomad1 год назад

Damn it again??? Or is this a looped message because warp time dilation delay?

Фото профиля Dmitri, Nikolai, Fate, Draake☦️🏴‍☠️
Dmitri, Nikolai, Fate, Draake☦️🏴‍☠️1 год назад

I haven't laughed this hard in sooooooooooooooooo looooooooong!!!

Похожие видео