Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
We weren’t in MLS at 37
2,684,605 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Esdee✮2 лет назад
Zero trophies since turning 37 btw

Perseus2 лет назад
Cristiano Ronaldo if he goes to USA for playing in MLS

Messi’n Around2 лет назад
You also weren’t a world champion

chato2 лет назад
we weren’t crying like bitch at 37😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😒😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹

Fan / no debate2 лет назад
Your were in a truck

𝘿𝙧𝙚𝙬𝙨𝙠𝙞2 лет назад
“We”

ً2 лет назад
We completed football at 35

₭2 лет назад
just rt nigga

͏͏͏𝐉𝐚𝐲 ⌖2 лет назад
This format has been around for ages, jog on Asbdul

