Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

We’re gonna be okay Canada.

39,888 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 5

Фото профиля Dieter MacPherson-KetchupChipNationalist
Dieter MacPherson-KetchupChipNationalist1 год назад

Also lol, the name drop

Фото профиля dante violet
dante violet1 год назад

Lol at him just giggling away having a grand old time

Фото профиля Joe Mechanic🇨🇦🇭🇺
Joe Mechanic🇨🇦🇭🇺1 год назад

We will when the Pierre wins.

Фото профиля Allowdale Herefords:Breeders Anne P.&Liam Philpott
Allowdale Herefords:Breeders Anne P.&Liam Philpott1 год назад

Aplomb/ à plomb is a very good trait of Mr Carney - always was when governor or Bk of Canada/ Bk of England/ head of FSB and demonstrated in your interview/ Long may it continue!

Фото профиля Susan Margaret
Susan Margaret1 год назад

@ame_todd Imagine @PierrePoilievre doing this?! Ya me either! He can't answer one unscripted question from a journalist!

Похожие видео