Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
We’re gonna be okay Canada.
39,888 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 5

Dieter MacPherson-KetchupChipNationalist1 год назад
Also lol, the name drop

dante violet1 год назад
Lol at him just giggling away having a grand old time

Joe Mechanic🇨🇦🇭🇺1 год назад
We will when the Pierre wins.

Allowdale Herefords:Breeders Anne P.&Liam Philpott1 год назад
Aplomb/ à plomb is a very good trait of Mr Carney - always was when governor or Bk of Canada/ Bk of England/ head of FSB and demonstrated in your interview/ Long may it continue!

Susan Margaret1 год назад
@ame_todd Imagine @PierrePoilievre doing this?! Ya me either! He can't answer one unscripted question from a journalist!

