Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

We're in safe hands.

987,885 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля 𝙈𝙞𝙯𝙪
𝙈𝙞𝙯𝙪1 год назад

firstly he didn't start. secondly got moved to LB after being our most threatening player. can't for the life of me understand the thought process.

Фото профиля 公式:ちぃたん☆広島
公式:ちぃたん☆広島2 лет назад

Safe! Polite! we started mascot car wash service.

Фото профиля "
"1 год назад

Direct, intent. Yuh he's got abit.

Фото профиля Jace🧌
Jace🧌1 год назад

Bro this is just Garnacho in his breakout season y’all need to chill with the overhype

Фото профиля 𝙈𝙞𝙯𝙪
𝙈𝙞𝙯𝙪1 год назад

Gtfo pls

Фото профиля ace
ace1 год назад

I now see why Amorim didn’t go for Quenda

Фото профиля —
1 год назад

This is a skinnier and more fleet footed version of Saka

Фото профиля TJ
TJ1 год назад

Mantato had all of these highlights off the RW in just 30 minutes of game time 🤯 First team debut 🔜

Фото профиля Kenshinz
Kenshinz1 год назад

Imagine amad and him on the same wing

Фото профиля M 🏴‍☠️
M 🏴‍☠️1 год назад

This is a lanky amad 🤔 where do stock prices start might need to invest

Фото профиля UtdM.4NI
UtdM.4NI1 год назад

Beautiful! He brings so much intensity.

Похожие видео