Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
We're in safe hands.
987,885 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

𝙈𝙞𝙯𝙪1 год назад
firstly he didn't start. secondly got moved to LB after being our most threatening player. can't for the life of me understand the thought process.

公式:ちぃたん☆広島2 лет назад
Safe! Polite! we started mascot car wash service.

"1 год назад
Direct, intent. Yuh he's got abit.

Jace🧌1 год назад
Bro this is just Garnacho in his breakout season y’all need to chill with the overhype

𝙈𝙞𝙯𝙪1 год назад
Gtfo pls

ace1 год назад
I now see why Amorim didn’t go for Quenda

—1 год назад
This is a skinnier and more fleet footed version of Saka

TJ1 год назад
Mantato had all of these highlights off the RW in just 30 minutes of game time 🤯 First team debut 🔜

Kenshinz1 год назад
Imagine amad and him on the same wing

M 🏴☠️1 год назад
This is a lanky amad 🤔 where do stock prices start might need to invest

UtdM.4NI1 год назад
Beautiful! He brings so much intensity.
