Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
We're still here. #GoAndTakeIt
388,107 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

Dailytweets2 лет назад
Rangers well played 👌

proud ranger fan2 лет назад
I need mad max, not mid max.

Dallas Nation2 лет назад
SORRY TO SPOIL THOSE PLANS HOUSTON 🤣💀

Trey2 лет назад
Win tomorrow for Emily jones

Consultant Konnect Svcs2 лет назад
😂 Way to go Rangers👏👏👏

Tyler Harrington2 лет назад
Fortunately for us tomorrow night … 🤣










