Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
We've got COMPANY... #WWERoadblock
882,281 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Vision1 год назад
Let’s go !!

Estadio Deportes1 год назад
Y COMO ÚLTIMO... 👀 El Maverik, Logan Paul, es el N.30 en entrar a la Royal Rumble. 😅 #WWE #WWEonNetflix #ROYALRUMBLE Todas las acciones aquí.

Griz1 год назад
The one and only

Shadxw_XLW1 год назад
Aces and Shield

MG1 год назад
Dean Ambrose again!

Mikey!1 год назад
Boooooo the new group

The Ringside Roster- Wrestling News & Rumors1 год назад
DESTRUCTION!

Jackson New1 год назад
This is so dumb lol. Off brand shield

Sam ☆1 год назад
these guys are ass man said dion tripped😭😭




















